ÇEKİLİŞ İÇİN SON 5 GÜN !!! TCHİBO 10 PARÇALI NAKIŞ SETİ VE GOBLEN NASIL İŞLENİR VİDEOMUZUpuzunca bir aradan sonra tekrardan merhaba.

Çok kısa bir zaman öncesinde Youtube kanalımı aktifleştirdim. Ufaktan şimdilik oldukça acemice de olsa videolarımızı paylaşmaya başladık.

Son videomuzda ise hem mini bir çekilişimiz var hem de konuya uygun bir de uygulamamız. Goblen  nasıl dikilir konusunu elimden geldiğince uygulamalı olarak paylaştım.

Tüm goblenlerimi Bulgaristandan aldığım için gönlüm size ordan bir goblen hediye edebilmekti ama şuan için mümkün olmadığından Tchibo'nun 10 parçalı nakış setini aranızdan bir kişiye çekilişle hediye etmiş olucam.Firma ile herhangi bir işbirliğim yok. Sadece goblen konusuna en uygun sizlerle paylaşabileceğim ürün için seçtim ve ek parantez bir bilgi olarak söylemeliyim ki online siparişi verdiğim günün ertesinde paket elime ulaşmıştı. İnanılmaz hızlı bir gönderime sahipler.
Ürünün linki : Tchibo 10 parçalı nakış seti

Şimdi gelelim çekilişe katılabilmeniz  için neler gerektiğine;

*Youtube kanalımıza abone olmak (buradan)

*İnstagram hesabımıza abone olmak: @ailecehayat

*İster youtube ister instagram paylaşımımızın altına katıldığınıza dair yorum yazmak ve yorumda yaşınızı belirtmek.

(Zorunlu şart deildir ancak destek olmak için çekilişi herhangi bir sosyal medya hesabınızda paylaşabilrseniz de bizi ayrıca çok mutlu etmiş olursunuz)

Katılım için çekilik 23.09.2018 e kadar açık kalıcak.


BOL ŞANSLAR
Yorumlar