GENÇ KIZ SIĞINMA EVİ! ÖNEMLİ!

Creme De La Creme bloğunun sahibi aracılığıyla gördüğüm bu durumu sizinle paylaşmak istedim. Sizlerden de ricam olabildiğince fazla kişiye bu durumu paylaşmak.

Genç Kız Sığınma Evi bir dernek.


Yetiştirme yurdundan ayrılan kızlar,ailesi tarafından şiddet gören ve cinsel istismar edilenler,töreler nedeniyle zor durumda kalan genç kızlar bu derneğe başvurabiliyorlar.

Blogger  dünyası olarak bizler de bu işe bir el atıp bu duyuruyu yaparak olabildiğince fazla genç kızımıza yardım eli uzatalım istedik. 
Düşünseniz ya aileniz yok,büyüyünce ne olacaksın sorusu karamsarlık dolu,18 yaşınızda;en çok şımarık,aciz ve ihtiyaçlı olduğunuz,özentiliğinizin doğal olarak tavan yaptığı döneminizde yapayalnızsınız.

Çocukluğunuzdan beri size ait olmayan ama varolmuş olan yaşam alanınız artık yok,sokaktasınız!Ve bir dernek,Uğur İlhan  adlı  koruyucu Melek size sıcacık bir yuva sağlıyor

Genç kızların neye ihtiyacı olur?Bir insanın..?
Aklınıza ne gelirse;kişisel bakım,gıda,kıyafet,makyaj,maddi destek..

Her gün blog aleminde binlerce defa onu aldım bunu sürdüm diyen hatunlar size sesleniyorum!
Bir aseton için zamanını harcayıp çekilişlere katılanlar size direkt söylüyorum..
Bunu blogunuza yazın,Blogger olmaya gerek yok twitter,facebook vs.ne şekilde olursa olsun duyurun,çağırın bu dernek için insanları..
'İzmirdeki hatunlar kargo için tek bir koldan buluşup ne verebiliyorsak İstanbul Genç Kız Sığınma Evindeki arkadaşlarımıza göndereceğiz.
Siz de bize destek olun,tarih belirleyelim ve sizin mekanınızda kargolarımızı birleştirelim,beraber gönderelim' diye söyledim..
Mekan sizin,ne zaman isterseniz.
Lütfen konuyla ilgiliyseniz ve İzmir'denseniz Creme De La Creme bloğu sahibi Serap'la iletişime geçin. Farklı ildenseniz de Genç Kız Sığınma Evi'nin internet adresinden iletişime geçip gönlünüzden ne geçiyorsa yardımda bulunabilirsiniz.Yorumlar

Unknown dedi ki…
Merhaba:)))
Blogunu çok sevdim ve benimkine bıraktığın güzel yorum için de çok teşekkür ederim:)
Takipteyim tabi ki!!!
sevgiler:)
http://styleglaze.blogspot.com
Kermit Alemlerde dedi ki…
Arkadaşım ilgine çok teşekkür ediyorum hepimiz adına.Bu çok değerli çünkü bir çok kişi gördüğü halde es geçti.Çok samimi olmuş yazın var ol ! İzmir ayağında organizasyonu mekanı belirledik sadece yardımlarınızı oluşturun yeter bir kaç kargo firmasını sponsor edip daha fazla yardım ulaştırmak adına savaştayız ve desteklerinize ihtiyacımız var .
Unknown dedi ki…
Aysel, süpersin canım. Güzel yüreğine sağlık :)
Unknown dedi ki…
çok güzel bir proje cnm.
Ailecehayat dedi ki…
coco bolinho ; teşekkürler fıstığım

Kermit Alemlerde ; ben göndereceklerimi ayarladım kendimce. çevremdekilere de duyurdum onlardan da toplayabilirsem üç beş bir şey kendilerimkine eklicem. güzel olucak.


makyajlı haller ; Handan hepimiz süperizz, çok güzel bir şeye adım attık. çok mutluyum.


Selma's World ; teşekkürler canım.
Creme de la Creme dedi ki…
Eline sağlık canimcim, elimden gelse hemen şu anda şu işi yapmak jstiyorum oraya varana kadar da bu aceleciligimi çekeceğim ama her geçen gün bir yenisi ekleniyor diye susuyorum.ve tabi kargo..ve ve sizleri yine görmek yihuuu:)
Ailecehayat dedi ki…
serabım ; ben de çook ecele ediyorumm. çok güzel olacak .. :)
Unknown dedi ki…
Bende Kermit sayesinde tanıdım bu kurumu artık arkasındayız elımızden geldıgınce gönlünüze sağlık
Ailecehayat dedi ki…
Bedia ; canım çok teşekkürler duyarlılığın için, aynı zamanda bloğuma hoşgeldin :)