SALON BİBLOLARIM(EVİMDEN DEKORASYONLAR BÖLÜM4)


Bibloların odanın havasını değiştirdiğine inananlardanım.Sadeliği sevsem de içimde farklı tarzda Aycel de var. Şıkır şıkır da olabilirim otantik de.Bu bibloyu eşim için sevgililer gününde almıştım.TÜM ZAMANLARIN EN BÜYÜK AŞKI OSCARI :)
Fillerin bazı inanışlarda uğur getirdiğini söyleyenler var. Yanlış hatırlamıyorsam 7 Fil ard arda sıralanır falan.Benim filim tek dişi kalmışlardan yapayalnız :)


KONYA-MEVLANA köşesi. Babamın işleri dolayısıyla Konya'ya bir kaç kez gittiğinde bize getirdiklerinden oluşan bir bölüm .Mevlana'nın 7 öğüdünün yazdığı tabak, Ney çalgısı, Semazen ve adını bilmediğim terlikimsi biblo.:)

Mevlana'nın 7 Öğüdü;

Son resim Google görsellerinden alıntıdır.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
ne kadar güzel bu söz her okuduğumda huzur bulurum.Aksesuarların çok hoş, mevlana köşen de tabi :)
Ailecehayat dedi ki…
sJ bloğuma hoşgeldin canım, güzel yorumların için de çoook teşekkürler.
Çok sofistike olmuş ;))
ahhhh o neyyy kim üflüyo bakalım bende bir ney sevdalısıyım. 3 aydır üflüyorum öğreniyorum yavaş yavaş sabır gerekn bişey ve başaracaım buna inanıyorum :) biblolar harika
Ailecehayat dedi ki…
Roseone ; neyi eşim üflemeye çalışıyo diyelim :) ben ses çıkaramıyorum ama eşimden çıkıyo :)
Cincik hastasi olarak bayidiiim hele o mevlana kosen cok huzur verici favorim oldu,bakmaya doyamadim,terlikimsi koptum gulmekten:-) ariklqr ayri bir ahenk katmis yani terlikimsiler:-)
Ailecehayat dedi ki…
Prenses; o mevlana köşesini ben de çok seviyorum, babam iş için sürekli konyaya gidiyor her gelişin de getirdikleriyle köşe yaptık biz de