PUZZLE(EVİMDEN DEKORASYONLAR BÖLÜM3)


Bu puzzlenin hayranı aslında eşim.Çok beğenip hevesle alır, başlar ama ilk deneme için zor gelince haliyle yarım kalır ,toplanıp bir kenara kaldırılır. Yıllar sonra esas kızla tanışılır , isteme merasimi olur sonrasında esas kızın esas annesi  müstakbel damada oturmaya gidip puzzleyi yarım görünce ben bunu yaparım der.Hayatta yapamazsın da yok yaparım da  derken esas anne ve yandaşları bu puzzleyi tamamlar.Gün gelir esas kızla esas oğlan evlenince de esas anneden güzel bir kıyakla puzzle bizim olur :)) Amma da esas kelimesini kullandım be altı üstü iki cümlede bitcek olay işte. :P


Yazık garibim bu puzzlenin bir hikayesi yok. Koridorumuzun duvarını süslemekten başka da bir işlevi yok :)Bu puzzleyi bir haftada tek başıma yaptım desem yeri. Böyle incik cincik işlere bayılıyorum da bizimkilerden benim gibi pek meraklısı olmayınca iş yükü bende kalıyor ama sonuçtan çok memnunum.Umarım siz de beğenmişsinizdir. :)

Sevgiyle kalın.


Yorumlar

Adsız dedi ki…
Kestane sekerinin esim cok sever, bende kestaneyi sekersiz cok severim, almanyada böyle paketlerde satiliyor cok güzel oluyor : )
Ailecehayat dedi ki…
viva ; kestane şekerine ben de bayılıyorum eşimle birlikte bi oturuşta bitirdik bile :)
Canım bende yaptimmm biliyormusun ;))) kendi evime qsilmayi bekliyor;)
Ailecehayat dedi ki…
the bircan ; asınca sen de fotoğrafla merak ettim.:)